| Robyyyy96 a întrebat:

Sallut! Imi puteti spune si mie daca exista un program sau un joc care sa te invete sa conduci? Daca da, sa ii dati si numele!

Răspuns Câştigător
| WhiteShadow238 a răspuns:

Mai intai faci ca mine daca vrei sa dai la scoala de soferi :
Cumparati un volan pentru pc eu mi-am luat un Logitech Formula Force EX pentru ca are FeedBack adica sa te simti ca si cum ai conduce o masina adevarata si descarca Test Drive Unlimited!
Dai pe Google un search Chestionare Auto Online!
Faci testul daca iei mai mult de 24 de puncte intra in joc cu volanul si faci ca in realitate traseul big grin

| Robyyyy96 explică (pentru WhiteShadow238):

De unde pot sa imi iau aceast volan? Am cautat pe net si este indisponibil. Poti sa imi recomanzi un site?

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

3D Instructor 2.0 (Car City Driving)
http://youtu.be/xaBH7zvc2KA

| GabrielAlfa a răspuns:

Da uite unu cum se numeste : 3D-fahrshule. E simulator auto. Funda pls?