| HugoAdo a întrebat:

Sallut TPU, am bagat niste masini in gta 4 cum fac sa apara masina langa mine ca am vazut in mai multe clipuri ca apasa nu stiu ce si apar langa ei? Cine stie are Fundaaaaa!

Răspuns Câştigător
| cristiano2000 a răspuns:

Iti trebuie un trainer pe care il gasesti pe GtaInsidewinking Funda?

| HugoAdo explică (pentru cristiano2000):

Daca ai putea sa imi dai si mie site-download trainer... Ms ai funda

| cristiano2000 a răspuns (pentru HugoAdo):

Http://www.gtainside.com/en/download.php?do=cat&id=330 alegeti tu de aici pe care il vrei;)

| HugoAdo explică (pentru cristiano2000):

Mersi mult

| cristiano2000 a răspuns (pentru HugoAdo):

Nu ai pentru cewinking

| HugoAdo explică (pentru cristiano2000):

Man da-mi add la id happy sa vb ceva adorian_ado@yahoo.com

6 răspunsuri:
| GunHead a răspuns:

Cu trainerul:Simple Native Traine 6.3 parca...ia-l de pe GTAinside