| Arsenoiu_Ionel_1971 a întrebat:

Sallut TPU am si eu o problema cu minecraft cand intru in el imi apare laucher updater si se inchide brusc si cand dau iaras tot asa imi face si nu imi mai apare laucherul acela cu verisioni play nimic decat imi da update laucher si iese... Cine ma ajuta Fundita

5 răspunsuri:
| Arsenoiu_Ionel_1971 explică:

Va roooooooooooooog ajutati-ma

| Arsenoiu_Ionel_1971 explică:

Ce fac cu asta lincku?

| Emanuel12345 a răspuns:

Aceiasi problema am avut-o si eu.Doar incearca alta versiune minecraft si se va rezolva.Presupun ca ai 1.7.4 http://www.razerzone.com/......olorup2015

| Arsenoiu_Ionel_1971 explică (pentru Emanuel12345):

Nu merge cu alta veriune