| theUnbounded a întrebat:

Sallut TPU, caut si eu jocuri de gen Call of Duty 2 dar nu gasesc si imi este dor sa joc dor sa joc jocuri. Uite cerintele aici : Procesor Intel Celeron 1.5 GHZ, RAM 512 + 128=640 RAm, 64 placa video Va rrog puneti-mi jocuri de gen call of duty 2 (Dau Funda LOL)

Răspuns Câştigător
| Smecheritzu50 a răspuns:

Iti pot recomanda desert storm 1 si 2, actiunea se petrece in afghanistan, la kuwait, e super incearcal si o sa-ti placa.

| theUnbounded explică (pentru Smecheritzu50):

Mersii,,,,,il incerc acum big grin daca e fain dau Funda

| theUnbounded explică (pentru Smecheritzu50):

Mss mane acum se da jos m-am uitat pe Youtube si e fain doar ca nu exitsa versiunea 3 sau 4?// ca a II a are 128 ram

4 răspunsuri:
| Smecheritzu50 a răspuns:

Nu exista dar sunt mai multe moduri pentru desert storm si mersi pentru fundabig grin.