| fatih_9237 a întrebat:

Sallut va rog ajutati-ma si pe mine eu mi-am facut un server de metin cu hamachi si eu ma pot loga pe server dar prieteni mei nu i-am bagat pe toti pe hamachi. in mc.txt trebuie sa bag vreun ip?
sau este vreo problema ajutati-ma am router wirles sa stiti va rog ajutatia ce trebuie sa fac sa ma joc cu prieteni! dau funda

Răspuns Câştigător
| Mihail2020 a răspuns:

Ce trebuie sa faca ei sa joace intra in mc.txt si pun IP tau de hamachi fara.100 normal si il salveaza.Si o sa mearga fara probleme ok.
Daca tot nu merge Dezactiveaza Windows Firewall si atunci o sa mearga (Ori din pc prima data ori din Router ori amandoua). Aicea in functie de pc si router.Mult succes.
PS: DAU IGNOR DACA MA ADAUGA CINEVA LA ID DE MES.