| endery1 a întrebat:

Sallz TPU!
Numai stiu ce sa ma joc happy
Veeau si eu niste recomandari pentru jocuri faine cu grafica destul de buna si care sa iti starneasca interesul de al termina.
Proportiile pc-ului meu sunt:
8 Gb
Procesor 3. 30Ghz Intel(R) core i3 2120
Placa video WinFast GT 430(NVIDIA)
Hd 2 tb
Funda pentru cele mai bune. Ca genuri : RPG, strategie sau altele tongue
P.s nu vreau on net, doar pc, nu conteaza daca sunt mai vechi sau noi doar sa fie destul de oke happy
Funda! pentru cele mai bune big grin

Răspuns Câştigător
| AndyIQ a răspuns:

Dupa parerea mea ai pute incerca ca jocuri faine si destul de oke happy
Mafia the city lost of haven, daca te fascineaza incerca si Mafia II, Dishonored, Mount & Blade Warband happy mentionai de Rpg sau Dungeon Siege 1, 2, 3, Diablo III, Assasin Creed 1, 2, 3 mai multe versiuni, Arma 2 :X, Vinctus, Prototype 2, Max Payne, Saint Row The Tird, Risen daca esti fascinat intr-adevar de Rpg big grin, Cryssis 2, Parca aparuse si Gta V, BeatelField 3 sau Dead Island, Dead Speace 1, 2, 3, Portal 2, ultimele doua-s mai naspa laughing deci Bafta!

1 răspuns:
| llust a răspuns:

GTA 4, NFS MW 2012, Dead island, Red Orchestra 2, Sniper elite V2, Counter strike: condition zero, Portal 2, Halo, Minecraft, Red alert 3, Command and Conquer 4:tiberium twilight(daca tin bine mine), Quake 4, Dark messiah of might and magic, Serious Sam 1, 2 si 3, Far Cry oricare dintre ele, Bioshock, Postal 3, Max Payne 3, Assassin's creed 3, Medal of Honor, Game of Thrones, Space colony, Wolfenstein 2, The elder scrolls 5: skyrim, Orcs must die, Of orcs and men, Sleeping dogs, Hidden and dangerous 2, Age of empires, Viking Battle for Asgard, si multe altele. happy