| Alleex14 a întrebat:

Salu, nu stie cineva cum as putea sami fac un cont pe PBE league of legends?
Sau daca nu se poate, miar putea da cineva un cont nefolosit prin pm?

2 răspunsuri:
| neverwinter a răspuns:

Pai trebuie sa faci o cerere catre administratori pentru a fi selectat in randul celor din PBE... Dar partea proasta e ca acele conturi nu sunt permanente! Ele sunt valabile 1 luna MAXIM! Dupa aceea contul este anulat si se alege alt game tester pentru PBE...

| Alleex14 explică:

Am incercat si faza asta si inca astept de vreo 5 luni