| danyiverson1 a întrebat:

Salu TPU ziceti-mi si mie un joc misto care merita sa fie jucat dar nu metin sau gta samp ceva ce chiar merita jucathappy

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

Dupa parerea mea aceste jocuri (daca permite pc-ul) nu ar trebui sa lipseasca:
-The Lord Of The Ring Conquest
-Driver San Francisco
-Mafia 2
-The GodFather 2
-L.A Noire
-Prototype
-Assassins Creed
-PES 12
-Arma 2
-Call of Duty 4 Mw 1
-Hitman 2
-Brothers In Arms
-The Elder Scrolls 4 Oblivion
-The Elder Scrolls 5 Skyrm
-Need For Speed Shift 2
-Saint Row The Third
-Test Drive Unlimited (2)
-Wolfschazne 2
-Medieval 2 Total War
-Rome Total War

Bafta!

2 răspunsuri:
| morfina13 a răspuns:

Iti recomand sa joci seria "modern warfare" (Call of Duty 4 Modern Warfare, cod 6 mw2, cod 8 mw3).Daca iti plac jocurile de strategie, incearca skyrim sau world of warcraft. Incearca portal 2, e un joc de genul "puzzle" si un joc extraordinar. (mai ales ca in crack ai un launcher cu care poti da subtitrarile in limba romana, iar subtitrarile sunt impecabile).

| zexandrei a răspuns:

Salut danyiverson1. I-ti recomand urmatoarele: Portal2, World of Warcraft(2.4.3),Call of Duty(oricare serie), Counter Strike 1.6(fara hack).