| RobyStefan a întrebat:

Salu tuturor, am o problema cu LoL-u ( League Of Legends). L-am deshis, am facut un update foarte scurt si cand am dat sa ma loghez...,,Eroare de conectare". Am observat ca atunci cand deschid clientul nu imi mai apar acele,, reclame" cu campionii din rotatia la free, skinuri noi etc. in schimb totul e negru *-*
http://imgur.com/1N60AOF apoi, cand dau Porneste si incerc sa ma conectez. http://imgur.com/tTvw1yV. Deci care credeti ca este problema? Raspunsul care ma ajuta castiga FUNDA si multumirile mele :D;)

3 răspunsuri:
| SonicAndrei a răspuns:

Poate problema va fi rezolvată dacă reinstalezi jocul.

| RobyStefan explică (pentru SonicAndrei):

L-am reinstalat de 2 ori...

| SonicAndrei a răspuns (pentru RobyStefan):

...înseamnă că e altă problemă. Dacă nu apar nici „reclamele" cu campionii atunci probabil că jocul nu se conectează la internet. De curiozitate, intră în firewall și vezi dacă nu cumva îi e blocat accesul a internet.
Ai instalat/dezinstalat de curând un program (de exemplu antivirusul)?

Deși nu cred că o să meargă, mai poți încerca să ștergi fișierele temporare folosind Disk Cleanup și să defragmentezi discul.