| MădălinExtreme a întrebat:

Salu! Unde găsesc pe Metin2Ro regatul albastru arcasi brutali si specialisti brutali? Sau unde găsesc FMS și RIB?

2 răspunsuri:
| FullP0werR a răspuns:

Pai Rib-ul cade la arhanii in Valea Orcilor. La Portalul spre V3.
Iar arcasi sunt acolo unde te da la inceput in Valea Orcilor si Map2 pe langa podurile din stanga! Funda?

| AndreiFlepi a răspuns:

Frate cea ceti zic eu acum este sa te pui la pescuit si sa-ti faci skoici pe care sa le dai la 650k siti ei uh un rib sau fms +5 si de acolo e usoara treaba eu am lvl 42 Razboinik lumea albastra Sv 5 rib +9 fms +4 si mortala +7 am 9k viata caci am cumparat papuci cu 500k de lvl 34 cu 1.5k pv si bratara cu 500 pv colier am si un tigru cu 2k pv +8 si mi-e frica sa-l bag la +9 deci Succes