| DRAGOSH977 a întrebat:

Saluare, de ce cad vreau sa pornesc call of duty 2 la single player imi da o eroare:"error during initialization failed to initialize renderer version mismatch'?' La multiplayer imi merge. funda

1 răspuns:
| CrushBoy89 a răspuns:

Versiunea nu este compatibila..Incearca sa-l re-downloadezi..In traducere inseamna:''eroare în timpul initializarii nu a reuşit să se instaleze din cauza nepotrivirii de versiuni''.
Concluzia: Incearca sa-l re-downloadezi, sau sa-l reinstalezi. Poate nu s-a instalat corect.