| ILied a întrebat:

Ma ajutati va rog? Am luat Sims 3 Town Life si l-am instalat. Cand il pornesc cu launcherul da o eroare: There was an error during startup. Daca il pornesc fara launcher scrie: Unable to start game Service initialization failed (0x0175dsbb) Va rog sa ma ajutati! Ma chinui de vreo 6 ore i nimic nu merge. Dau funda+vot

Răspuns Câştigător
| Mefist0 a răspuns:

Contează în primul rând de unde l-ai luat, pentru că în ziua de azi multe site-uri au acelaşi joc dar nici unul nu e bun. Eu te sfătuiesc să dezinstalezi jocul, cauta toate filele ramase cu SIM3, ştergele şi instalează-l iar.

1 răspuns:
| CautNume a răspuns:

Daca nu e originala nu mai intrebatongue daca e intreaba la magazinul de unde-l ai