| BogdanIonM a întrebat:

Salur am si eu o problema cu League of Legends am 300 de fps in el si net-ul meu este de 100mb/s si cand intru in el se blocheaza ma vad ca ma teleportez si am refacut si windows-ul imi puteti spune ce are?

2 răspunsuri:
| Striker14 a răspuns:

Limiteaza frame-urile la 60, la dracu, se simte super smooth si iti garantez, daca n-ai monitor de 144 hz nu o sa simti diferenta

| Vlad_Rosu_1997 a răspuns:

Ai frame drop-uri mortale. Pune o limita la frame-uri si pune graficile la mediu.