| V3lCr0 a întrebat:

Buna ziua am si eu o problema la windows deci intru in my computer in partitia D si dau sa intru intr-un folder si se blocheaza imi puteti spune si mie ce are?

Răspuns Câştigător
| McCadu a răspuns:

Neata! Incearca sa descarci de pe internet un utilitar care iti da posibilitatea sa scanezi HDD-ul sa vezi daca ai BAD-uri pe el. De obicei asta se intampla, ai BAD-uri adica un fel de zgarieturi pe suprata platanelor HDD-ului, iar in momentul cand capul de citire ajunge pe acea "zgarietura" (mai ales daca folderul ese in zona zgarieturii) e blocheaza. Ca sa iti dau un exemplu cam stupid dar orientativ, este la fel ca la pickup, cand placa este zgariata repeta in continu doua cuvinte.

2 răspunsuri:
| maduts a răspuns:

Virusi tongue
sau e posibil sa nu mai ai memerie libera in d si de asta se blocheaza, dar cel mai sigur e ca ai virusi

| Fallen a răspuns:

Poti sa-ti spun asa trebuie de instalat Windows din nou da sa fie unu mai puternic SP3 si joaca o sa mearga cichi. Tat normal o sa fie.