| AJAX123132 a întrebat:

Salut a-si vrea sa stiu dupa ce imi fac windows 10 mai trebuie sa bag altceva in afara de driver la:placa video, placa de baza si procesor? Dau funda daca se poate cat mai repede

Răspuns Câştigător
| mickeyMT a răspuns:

Poti sa le pui tu manual toate driverele, dar asta inseamna sa pierzi ceva timp cautandu-le, sau poti sa lasi windows-ul sa le instaleze el automat. Partea nasoala este ca nu o sa iti instaleze automat cele mai noi drivere aparute pentru placa video spre exemplu, ci doar versiunea care este cea mai stabila, si e posibil sa ai probleme in jocuri cu performanta.
Lasand la o parte treaba asta, Updater-ul face o treaba destul de buna incat sa iti tina calculatorul in parametrii de utilizare buna happy

| AJAX123132 explică (pentru mickeyMT):

Multumesc mult o sa merg la niste baieti cu calculatoare si o sa imi bage ei windows + drivere

2 răspunsuri:
| EusebiuPWN a răspuns:

Nu, windows 10 iti cauta automat cele mai noi drivere, tu trebuie doar sa-l instalezi si sa ai o conexiune la internet.