| MrOlolosh_MrOlolosh_1905 a întrebat:

Aceasta este o intrebare pentru jucatorii de minecraft. Eu, cand ies de pe un server pe care am jucat 10 minute si incerc sa intru pe altul, pur si simplu nu imi apare ip, nume, nici macar "pinging". Si apoi daca incerc sa intru pe el, pur si simplu se blocheaza si il inchid. As vrea sa schimb serverele fara sa mai repornesc minecraft-ul mai ales daca fac live. + Ca am un pc cam slabut. Daca aveti o solutie care merge, dau funda! www.youtube.com/c/MrOlolosh

1 răspuns:
| Bratu_Andrew_2000 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic. Incearca sa dezinstalezi minecraftul din calculator si sa il reinstalezi. Daca nu merge, in loc sa inchizi minecraftul, incearca sa stergi serverul pe care vrei sa intri din lista si adauga-l din nou.