| VladVladut1998 a întrebat:

Salut aceasta intrebare este pentru cunoscatorii de League of Legends. Care dintre acestia 2 este mai bun: Olaf sau Pantheon. Dar daca aveti sugestii mai bune le astept. Multumesc

Răspuns Câştigător
| dariuswar121 a răspuns:

Amandoi sunt buni.
Depinde cum sti sa joci cu ei.

| VladVladut1998 explică (pentru dariuswar121):

Da pe Olaf deja l-am cumparat dar nu pre am resit multe kiluri cu el nu stiu mi se pare ca are atacurile slabe nu skilurile, atunci cand da fara nici un fel de abilitate. Dar multumesc pentru raspuns

3 răspunsuri:
| HamsterPufos a răspuns:

Salut,eu prefer Pantheon pentru ca este foarte bun.

| VladVladut1998 explică:

Aha, multumesc, dar am mai spus in intrebare daca aveti si alte sugestii mie imi place fighter nu vreau pe cineva ce are atcuri la indepartare.