| musickid440 a întrebat:

Salut, aceasta nu este o intrebare urgenta, insa dau funda pentru raspunsul care va fi pe placul meu! happy
Am o pagina de facebook creata acum vreo 10 minute, numita Failuri, failuri peste tot.

Ei, imi trebuie o mascota. Poate fii orice personaj cu care pot gasi png-uri si fotografii (insa mai original. Mickey Mouse, Tom&Jerry, Pickachu. sunt geniali, dar deja luati.). Daca cineva priceput in photoshop mi-ar putea face o mascota proprie, ar fi perfect.
Va multumesc ca ati citit pana aici, o seara faina happy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-mi id-ul tau printr-un mesaj privat, eu de obicei desenez pe hartie si pot veni cu ideea, poate ai vreo cunostiinta care poate lucra in PhotoShop.