| HardCore7750 a întrebat:

Salut, aceste componente PC sunt bune, de calitate, compatibile si performante pentru GAMING? http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/639704/
Voi daca l-ai avea ce nota ia-ti da? de la 1-10
Si ma refer la gaming adevarat nu mario si altele ex: Nfs the run, BF3, gta 4/5
si la ce performanta duce jocurile LOW-MEDIU-HIGH-ULTRA pe o rezolutie de 1024X768 pixeli?
Cel ce da mai multe pareri si raspunde la toate intrebarile are FUNDA 100 %

Răspuns Câştigător
| ITHelper a răspuns:

Pai pe pc-ul respestiv, ia-r mai trebui Un Intel mai mare. Dr daca vrei sa te joci nfs sau GTA 4 (nu 5), poti sa te joci linistit. In rest componentele sunt bune.
Sper ca te-am ajutat!

| aly300 a răspuns (pentru ITHelper):

La fel i-am zis si eu...

| ITHelper a răspuns (pentru aly300):

Da, si tu ai zis pe procesor, da nu am zis amandoi acelasi lucru. In fine.

6 răspunsuri:
| aly300 a răspuns:

Da dar eu zic sa pui macar un procesor i3

| HardCore7750 explică (pentru aly300):

Ii scump, dar macar e bun pentru jocurile de mai sus? mai ales ca are placa video de top si rami multi

| aly300 a răspuns (pentru HardCore7750):

La procesor nu sunt sigur dar in rest e bun

| HardCore7750 explică (pentru aly300):

Procesorul nu prea conteaza la jocuri mai ales daca am rezolutie pe 1024X768 si o mai nou cred daca e g1610