| iulian26 a întrebat:

Acum cateva zile am facut rost de jocul SWAT 4. Nu merge sad. Se deschide dar cand dau sa joc imi apar ca niste cioburi negre pe imagine. L-am mai avut alta data si a mers fara problema.Are un bug sau e cumva placa. E tip nvidia de 256 MB. Stiti ce este?

4 răspunsuri:
| YoH22 a răspuns:

Daca l-ai avut inainte si aveai tot placa asta inseamna ca are un bug, downloadeaza altul daca aveai o placa mai buna si ai pus-o pe asta inseamna ca ii din cauza ei.

| iulian26 explică (pentru YoH22):

Incerc. si tot placa aia o aveam mereu. mersi mult!

| iulian26 explică (pentru YoH22):

Ma uite tot nu merge face acelasi lucru ca atunci si e altu eu cred ca e vreun bug. Imi dai un link pentru patch pentru swat 4?

| YoH22 a răspuns:

Poftim http://www.fileplanet.com/......K-English] sper sa iti mearga.