| StefiD a întrebat:

Hey. am o problema cu sunetul la calculator. Am instalat placa de sunet si prima data a mers dar dupa cateva zile nu a mai mers. stiti voi o placa de sunet mai mult uzuala sau nu stiuthinking

2 răspunsuri:
| suffarstar a răspuns:

Eu folosesc nVIDIA dar cea mai buna e realteck desigur.Probabil ca pe pc tau nu au fost instalati driveri corect si nu e necesara cumpararea unei placi noi, dureaza 5 min instalarea unui antivirus.

| xgamerz a răspuns:

Dai iar o reinstalare la driverele de la plac de sunet... si daca iar iti face figuri.
Mai bine iti cumperi o alta plac de sunet, si asa poti sa fi sigur k NU iti mai face probleme. Cea noua, trebuie sa mearga bine.