| TDSDARK a întrebat:

Salut,acum ceva timp am achizitionat csgo de pe steam.Iar acum vreau sa vand contul de steam, dar mi-am pus numarul de telefon si adresa mea principala de gmail/email. Acum vreau sa va intreb, daca schimb adresa de email si vand contul baiatul acela mai are treaba cu adresa mea? sau imi poate face ceva la adresa? Dau funda mersi

Răspuns Câştigător
| GrepolisKing a răspuns:

Nu are ce sa iti faca la adresa de email. Steam-ul doar este pe acea adresa, dar, o data schimbata adresa, doar daca tu faci tichet sa iti recuperezi contul (daca are dovada ca l-a cumparat de la tine, atunci nu ai ce face.)