| k3nzorr a întrebat:

Daca eu am luat un steam de la cineva, mi-a dat contul steam si a schimbat adresa de email a lui cu adresa mea de email, mai poate sa imi ia inapoi contul steam? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| AndyMkd a răspuns:

Nu,nu mai are ce sa ii faca happy... Funda?big grin

2 răspunsuri:
| AndyMkd a răspuns:

Pai daca ti-a data contul steam practic intra in propietatea ta si poti face orice sa schimbi adresa e-mail si pass. Dupa ce faci asta nu mai are nicicum sa iti acceseze contulwinking

| k3nzorr explică (pentru AndyMkd):

Deci daca am modificat adresa email nu mai are cum sa il ia inapoi nu? big grin

| AndyMkd a răspuns (pentru k3nzorr):

Nu,nu mai are ce sa ii faca happy... Funda?big grin