| Stefanos7 a întrebat:

Salut! Acum mult timp exista un joc pe pc si imi doresc sa stiu numele jocului. Pentru cei care poate l-au jucat, in joc era un barbat care se transforma intr-un demon/monstru ceva care avea doua coarne drepte si inca doua in zona barbiei. In loc de maini aveai ca un fel de varf de sulita, asa erau mainele demonului. Si la un moment dat stiu ca putea sa ai si puteri, sa arunci cu ceva mingi de foc. Pe la inceputul jocului ajungi intr-o biserica ceva si omori 2 zombie. Jocul se bazeaza pe creaturi precum Nasus din Egipt, scheleti, paianjeni giganti, zombie. Update: Cred ca personajul isi cauta fratele. Cand omorai creaturi, la un moment dat puteai avea mai multe puteri. Infatisarea de demon era de culoare rosu/negru. Cand pornesti jocul esti intr-o camera ca intr-un vis si trebuie sa faci trainingul. Dupa, ajungi la acea biserica, omori acei zombie si deschizi o usa subterana in biserica. Coperta de pe joc este preschimbarea in demon. La un moment dat esti intr-un orasel parasit, cu niste linii de tren, intri intr-o casa si incepe sa ia foc totul.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu caut același joc de câteva luni. Am jucat jocul acum foarte mulți ani si mi-am amintit de el acum, la 27 de ani... Ai reușit să afli cum se numește? Mersi

| DonMoldo a răspuns:

Imi place de voi ca stiti sa detaliati asa bine dar nu stiti macar numele jocului pe care la-ti jucat laughing

| Stefanos7 explică (pentru DonMoldo):

Fratior, aveam 12 ani maxim cand am jucat jocul ala. Acum am 20

| Stefanos7 explică (pentru DonMoldo):

Ai vorbit degeaba.

| DonMoldo a răspuns (pentru Stefanos7):

Și acum ai 14.

| Stefanos7 explică (pentru DonMoldo):

Esti pierdut vere. Imi pare rau pentru comuna pe care o faci de ras.

| DonMoldo a răspuns (pentru Stefanos7):

Ești frustrat rău laughing mai ieși din casă atinge niște iarba.

| Stefanos7 explică (pentru DonMoldo):

Tu vii pe o platforma ca asta, incepi sa te bagi in seama si mai rupi si p))) esti tipul ala de face figuri pe stomacul gol. stai linistit ca am auzit despre voi.