| CoSmyNeLuL a întrebat:

Salut acum o saptamana aveam instalat windows 7 starter iar iar minecraftul sp imi mergea perfect fara nici un lag iar acum nu-mi mai merge multumesc pentru ajutor funda!

3 răspunsuri:
| 2001Alin2001 a răspuns:

Ai incontinuare windows 7?
Daca da uitate sa vezi daca e prea incarcat de tot felul de aplicati.

| 2001Alin2001 a răspuns:

Daca nu atunci iti recomand eu un minecraft nu ala minecraft.com sau minecraft-Romania... tot felul de porcari uite ia siteul asta si ia siteul asta : http://topminecraft.net/Thread-New-Minecraft-Launcher-Download

| CoSmyNeLuL explică (pentru 2001Alin2001):

Nu-mi merge acel link de download eu te-as ruga sa daca poti sa-mi lasi pm cu idul tau de mess sa mi-l dai pe mess multumesc dau funda daca ma descurci