| ThinkDifferent a întrebat:

De ce nu imi merge modul OpenGl pe cs 1.6? Am auzit ca trebuie instalat niste drivere! Ce trebuie sa fac? Nici minecraftul nu merge ca mi-am bagat alt windows. Inainte pe celalalt mergea da pe asta nu.Am windows xp! Dau funda cine ma ajuta!

5 răspunsuri:
| Nick2012 a răspuns:

Fă update la placa video happy

| ThinkDifferent explică (pentru Nick2012):

Cum fac asta?

| Nick2012 a răspuns (pentru ThinkDifferent):

Cauti modelul placi video pe site-ul nvidia.Sau il cauti automat.Alege optiunea doi din link-ul care ti-l dau.
http://www.nvidia.co...aspx?lang=en-us
Dupa ce ai ales modelul placi, dezinstalezi driver actual din add or remove programs, dai restart iar dupa aceea instalezi driver-ul pe care l-ai luat tu.

| Nick2012 a răspuns (pentru Nick2012):

Sau poti sa faci si un update al BIOS-ului placii video pe langa update-ul driverelor.
Se face asa: http://www.hardwares....com/article/91

Dupa ce faci update-ul BIOS-ului placii video, faci un update al driverelor video.

| gAZAh a răspuns:

Instaleaza sau fa update la placa video.