| BeHappyOriceArFi a întrebat:

Salut.
Acum un an am jucat pe un servar de metin2 in care cu cat aveai mai putin aparare pe iteme cu atat iti lua mai mult dmg, iar armele evoluate la maxim puteai sa pui paguba medie pe ele.
Faza este ca servarul s-a inchis si as vrea sa va intreb daca stiti unul care sa fie la fel.
Va multumesc mult.winking

1 răspuns:
| Deyutzzu25 a răspuns:

Este un metin pvp se numeste Argo, Dar te-as sfatui sa te apuci de Sony pentru ca iti poti evolua batalia dinte apoi ajungi la o arma de lv 100 parca si poti baga pgm pc lv max 250 e destul de fain