| Riro276 a întrebat:

Salut.Acuma ca am si eu niste bani m-am gandit sa imi iau niste jocuri pe Steam prin PaySafeCard.Am inteles ca PaySafeCard-ul e un cod cu bani care il iei de la anumite magazine.Cum ar trebui sa procedez adica ce sa intreb, unde stiu sigur ca pot lua un cod PaySafe etc? Mersi.

3 răspunsuri:
| Alexuţ02 a răspuns:

Salut, du-te într-un kaufland. Etc si spune unde se face paysafe, dai banii si îți iese un cod, 25lei=5euro

| Riro276 explică (pentru Alexuţ02):

Adica ar trebuie sa dau bani la un aparat de ala nu?

| Alexuţ02 a răspuns (pentru Riro276):

Am înțeles ca si la unele magazine se da, dai banii si ii spui doamnei/domnului ca vrei paysafe