| Smn_Myhai_1997 a întrebat:

Salut, ajutati-ma si pe mine va rog frumos. Dece tot imi apare eroarea asta cand intru in samp http://imgur.com/edit, pana acuma numi aparea si ma jucam normal. Pot sa fac ceva ca sa nu imi mai apara porcaria aia? ajutati-ma va rog frumos!

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Care porcarie? Ai incercat sa intri pe link? Ai vazut ca nu merge? L-ai dat gresit!

| Smn_Myhai_1997 explică (pentru Salontanul):

Uite cand imi da eroare aceea scrie asa :gta_sa exe has encountered a problem and needs to close.We are sorry for the inconvenience. If you werein the middle of something the information you were working on might be lost.

| Salontanul a răspuns (pentru Smn_Myhai_1997):

Aceasta eroare poate veni din mai multe cauze: lipsa memorie, instalraea unui nou mod (update) defect, DirectX-ul are o problema sau nu este instalat, etc. Cred ca ai Windows XP?

| Smn_Myhai_1997 explică (pentru Salontanul):

Da XP am.