| mrazvy a întrebat:

Salut all! Am o intrebare care cred ca nimeni nu va stii raspunsul dar de aceea am venit pe acest site pentru ami incerca norocul deci: pe Minecraft care este comanda sa iesi direct din el fara sa apesi pe x stiu doar un indiciu ca incepe cu vu

2 răspunsuri:
| Ironwin a răspuns:

Nu joc Minecraft, dar vad ca nu ai primit raspuns de la cei care joaca, incearca sa apesi pe butonul de windows (de obicei se afla intre CTRL si ALT in stanga jos pe tastatura, daca nu te ajuta incearca ALT+F4, daca nu merge nici asa ultima varianta cunoscuta de mine este CTRL+ALT+DEL cu asta o sa iesi sigur.

| mrazvy explică (pentru Ironwin):

Frate mie imi trebuie comanda nu sa ies manual