| Drax a întrebat:

Am si eu o intrebare legata de site-ul amazon.co.uk. Vreau sa imi dau comanda de ceva de pe site si nu stiu cum procedeaza cu trimiterea pachetului. Se trimite direct acasa sau trebuie sa te duci la vama sa-l ridici?!

Răspuns Câştigător
| Reminisce a răspuns:

Am făcut câteva comenzi de pa amazon.co.uk, dar niciodată direct. Din câte știu, taxa de trimitere este de 10 lire/kg, ceea ce mi se pare exagerat de mare. Însă, poți intra pe www.consolegames.ro, și cauți user-ul RobertDinu. Este un timp ce trăiește în Anglia și îi ajută pe cei care vor să comande din UK. Își păstrează un comision de 2lire/produs, dar e mult mai bine așa. Pachetul în trimite tatălui său, care stă în București, iar apoi pleacă spre tine. Eu am făcut cam 10 comenzi la el și n-am avut nici o problemă. Baftă!

| RobertDinu a răspuns (pentru Reminisce):

Salutare, Multumesc pentru recomandare, intr-adevar pot ajuta cu comenzi UK, orice sit. O zi Buna

2 răspunsuri:
| RobertDinu a răspuns:

Te astept cu comanda finala, bafta