| Valentin0144 a întrebat:

Salut all.Am patit la laptop(Windows 7)cand vreau sa deschid ceva imi spune sa aleg programul, daca il deschid cu ceva imi zice ca trebuie format.ink sau ceva de genul..HEEEEEELP..Funda!

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Incearca un SYSTEM RESTORE (RESTAURARE SISTEM) - click dreapta pe my computer > proprietati > advanced system settings > mergi pe tab-ul system protection > click pe > system restore > urmeaza pasii.
System Restore iti da timpul inapoi la o data anterioara problemei tale. Data o alegi tu din acea lista care iti apare la pasul 2 si trebuie aleasa inainte de a avea aceasta problema, de exemplu daca problema ai avut-o azi, alegi data de ieri sau cu 3-4-5 zile in urma (cand ai instalat ultimul program). Atentie: ultimul program o sa dispara si trebuie reinstalat.
Succes!