| PublicName330 a întrebat:

Salut, am 12 ani si tot visez ca ma joc San Andreas Multiplayer pe serverul Romania Super Stunt. In realitate nu mai am voie ca am fost violent. Ce semnifica acest vis ca ma joc San Andreas Multiplayer pe serverul Romania Super Stunt? Va rooog, cred ca de 15 ori am visat.

3 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Parca spuneai ca ai 14 ani, nu 12 :

http://www.tpu.ro/......-ma-sterg/

Acolo mai sus am dovada.

| PublicName330 explică (pentru Mayhem666):

Se schimba numele odata cu intrebarile. Cand e vorba de PublicName e orice nume

| Cerasela_Baiceanu_1997 a răspuns:

Cred ca inseamna ca e o intrebare stupida si o sa ajunga pe Youtube la,, Intrebari stupide de pe TPU."