| GheorghiE69 a întrebat:

Am 13 ani si vreau sa donez in Steam cu PaySafe imi trebuie card sau ceva de genul asta sau unde pot sa fac acest card "" am nevoice de buletin? sau sa fiu major?""

Răspuns Câştigător
| A555d a răspuns:

Https://www.paysafecard.com/ro-ro/cumparare/cautare-puncte-de-vanzare/
Intra aici, scrie-ti localitate si iti va arata el de unde iti poti cumpara.
Nu ai nevoie de nimic decat te duci acolo cu bani (25/50/100/300 lei) respectiv (5/10/20/60 euro). Sper ca te-am ajutat!

| GheorghiE69 explică (pentru A555d):

Pai si de unde pot cumpara,? doar de pe net?

3 răspunsuri:
| FatUglyVirgin a răspuns:

N-ai nevoie de nimic...doar de bonul ala de la paysafecard

| DarrelL1999 a răspuns:

Trebuie sa te duci la o posta, sigur ai posta acolo unde esti tu si ii spui asa:
Doamna/ Domnule, doresc si eu un card paysafe de X lei (ex: 50 lei) si ii dai banii iar ei iti dau o foaie si acolo ai codul.
Nu ai nevoie de buletin, 18 ani... etc... nimic.
Bafta!