| godescu96 a întrebat:

Salut,am 35 de euro pe steam. intrebarea mea este:pot sa dau acei 35 de euro unei persoane care sa imi dea gta5? am bagat cei 35 de euro ca sa achizitionez gta 5. i-am bagat prin steam wallet si dupa 2 pachete de steam wallet de 40 usd nu m-a mai lasat sa iau, a zis ca am depasit limita si sa revin in mai. are cineva idee daca pot oferi acei 35 de euro unei persoane care se ocupa cu licente gta5 mai ieftine sau ceva gen?

1 răspuns:
| xRoocked a răspuns:

Nu stiam ca se pot da jocuri pe steam de la un cont la altul...aaa stai NU SE POATE vezi sa nu iei teapa