| ChiritaGabriel a întrebat:

Am auzit ca pentru a avea steam premium trebuie sa bagi 5 euro in joc sau sa cumperi un joc. Eu am cumparat 7 jocuri si tot nu il am premium. Trebuie sa il activez cumva sau ce? Va rog sa ma ajutati!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De fapt acum e o diferenta, nu scrie undeva ca esti premium, dar daca nu cumperi nu ai unle privilegi precum prieteni, lv etc happy

| HeRmeSs a răspuns:

Nu exista steam premium.

| HreniucAlex a răspuns:

Trebuie sa cumperi tu jocurile ca sa poti adauga prieteni si lvl nu are nici o legatura cu prem. nu exista steam premiu... dar daca ai jocuri primite ca gift nu va merege trebuie sa le cumperi tu

| ChiritaGabriel explică (pentru HreniucAlex):

Nu am jocuri primite cu gift. Un prieten a cumparat jocurile de pe G2A si mi le-a dat mie