| AdiDassler a întrebat:

Salut, am auzit de OrientalMt2(cel romanesc) si mi se pare interesant, dar mereu cand incerc sa ma inregistrez imi zice : Nu ai reusit sa te inregistrezi...Ma puteti ajuta? Daca da, siteul este : http://orientalmt2.servegame.com/

11 răspunsuri:
| Cayus a răspuns:

Incearca sa scrii doar un prenume(nume) nu doua unde iti cere numele si incearca sa faci parola de peste 6 caractere cu o litera si un numar.ai grija sa scrii bine codul

| Fly2Sky a răspuns:

Nu te apuca stii dc?
la o grupa cand omori faci 300 yang creste greu si asta-i naspa

| BornToParty a răspuns:

Iti dau eu un cont:
Contacteazama La id de mess:

nerinping@yahoo.ro

| SanctiunE a răspuns:

Da mah dar ce cod ziceti voi? Eu le completez pe toate, dar nu imi apare niciun cod. Unde este codul ala?

| SanctiunE a răspuns:

ZI-mi si mie ce cod. Unde e codul asta ca sa-l pot completa.

| Awake98 a răspuns:

Nup ma trebuie 1 numele sa contina cifre 2 parola(a mea e de 8 cifre fara litere si merge)3codul de stergere(toata lumea il are 1234567) 4 numele(doar prenumele) 5 intrebarea(raspunsu trebuie sa fie peste 3 litere)6cel mai important:codul vezi sa il scrii perfect7 dai inregistrare...si se muscawinking

| sarpeleveninos a răspuns:

Sall all, sti ce trebuie sa faci trebuie sa scrii akl la nume cu litere mari!big grin plss funda!

| anonim_1732 a răspuns:

Esti un noob cauta in alta parte fraere uitate pe youtube omule prost

| MihaiTudor a răspuns:

Buna AdiDassler intrii pe site si scrii un nume mai ciudat la cont care sa nu mai fie folosit parola sa fie de peste 9 caractere si o cifra cel putin id de mess si dupa vezi sa scrii din nou parola bine ok mi-a facut placere sa te ajut

| badweed a răspuns:

Incearca alt nume de cot sau un mail nou

| KillerWays a răspuns:

Frate 100% e ca nu esti eligibil incearca sa dai date de un om de 20 de ani si numele tau la cont trebuie sa aiba o cifra!
Daca nu merge asta schimba adresa de email