| AdiDassler a întrebat:

Salut, am incercat sa imi fac cont pe oriental mt2 ( cel romanesc ) si, am incercat sa ma iregistrez dar imi zicea mereu ca nu am reusit sa ma inregistrez? Ma puteti ajuta sa imi faceti voi un cont sau ceva?

4 răspunsuri:
| KingOfMondialMt2 a răspuns:

Poate nai scris bine ceva incearca sa-ti faci cont din nou si daca nu merge iti fac eu

| KingOfMondialMt2 a răspuns:

Da sa-mi dai id de mess

| Podzool a răspuns:

Eu dau pe sura la inceput imi intra in joc si dupa aia dau pe sv pvp imi scriu contul si imi da error la sv crying

| zbengmarius a răspuns:

Sall pe mine nu ma lasa sa intru pe el deschid apare imaginea cu surita si cand dau acolo jos imi da o eroare ma puteti ajuta?