| IonutSxz a întrebat:

Salut, am avut cont pe pubg, eram logat cu Facebook-ul si pe acel Facebook mi-am luat ban si nu mai merge sa ma deloghez de pe acest cont ca vreau sa mi-l inregistrez cu alt Facebook, pot face ceva in privinta asta?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Intra in setarile contului si schimba-ti acolo datele personale dorite.

| IonutSxz explică (pentru Bula):

Nu stiu chiar de unde mane, nu merge sa ma loghez cu noul Facebook

| Bula a răspuns (pentru IonutSxz):

Pai, intra cu vechiul cont, de pe un calculator.

| IonutSxz explică (pentru Bula):

Nu merge dar lasa ca l-am salvat pe google play oricum mersi, ai funda