| Alex9595 a întrebat:

Am avut PC stricat cam 2 luni iar acum l-am reparat dar numai functioneaa Origin. Imi spune ca trebuie sa fiu conectat la internet. Dar eu dj sunt. Daca ati avut problema asta va rog ajutati-ma. O sa scriu si eroare care mi-o da. " You must be online when logging in for the first time. "

Răspuns Câştigător
| robijam a răspuns:

Pai reinstalezi origin.

| Alex9595 explică (pentru robijam):

Am facut-o de vreo 3 ori. Ma enerveaza rau de tot. Am jocuri pe el.

| robijam a răspuns (pentru Alex9595):

Pai intra la firewall atunci si dai allow la origin...

| Alex9595 explică (pentru robijam):

Am facut si asta. Tot nu merge crying((((... Numai stiu ce sa facsad

| Alex9595 explică (pentru robijam):

E o problema de securitate cv... Nu merge sa instalez un anitivirus. Imi zic ca nu am acces la net. Si nici nfs World numai merge din acelasi motiv.