| iReal96 a întrebat:

Salut am bagat si eu un mod de masina in San andreas.si am o nelamurire.am bagat fisierele alea txd si dff.am bagat tot. da cand intru in joc unde gasesc masina? unde o spawneaza?

Răspuns Câştigător
| FrostByte a răspuns:

Depinde de masina inlocuita, ca s-o incerci cel mai rapid incearca prin SAMP pe un server de stunt, unde in chat ( tasta T ) apesi /car si numele masini : /car buffalo

2 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Pentru masini folosesti san andreas mod installer!
...si o data ce ai bagat o masina ea tr sa fie pusa in joc in locul unei alte masini!
de ex :...tu bagi un ferrari in joc.si il bagi in locul unui banshee!
ferrariul il gasesti in joc, in locul lui banshee!

| Mercenary1337 a răspuns:

Foloseste GGMM pentru masini,arme, elicoptere, avionae barci