| Krxty17 a întrebat:

Am battlefiield 3 original pe origin si am mult peste cerinte(procesor Intel core 2 quad q6600 2.4ghz, 4gb ram, placa video nVIDIA geforce 730 2gb de la GIGABYTE si windows 7 64 biti, merge perfect fara probleme dar dupa 10 minute se blocheaza pc-u...DC?

3 răspunsuri:
| darkwisper a răspuns:

Instaleaza driver-ul de la placa video, cel beta.
Daca se blocheaza cu sunetul pornit, adica sunetul contiuna putin, inseamna ca e placa video cu probleme.

| Krxty17 explică (pentru darkwisper):

Am probleme doar la varianta multiplayer...se blocheaza dupa 1, 15 min de joc dar pana atunci merge parfum si la ultra(am scazut si calitatea) dar la singleplayer nu am nicio problema merge ca uns...am ajuns deja la jumate

| darkwisper a răspuns (pentru Krxty17):

Trimite-mi mie pe privat skype-ul tau, si discutam.