| Adrian4123 a întrebat:

Salut, am cateva probleme cu GTA4...
1) imi sacadaza imaginea
2) mi se misca camera din stanga-dreapta, sus jos ca si cum as fi bat...
3)masinile accelereaza fara sa folosesc sagetile...
si mai am o nelamurire... am auzit ca gta4 ruleaza doar pe windows 7 64bit, iar eu am doar 32bits... daca milas face pe 64bit ar merge mai bine? va rog sa ma ajutati!
DAU FUNDA!

1 răspuns:
| Reminiscência a răspuns:

Incearca sa iei alt crack pentru gta 4 si daca nu merge nici asa, reinstaleaza-l.Degeaba iti iei 64 bits, daca nu ai placa mare, eu am 32, si imi merge destul de bine gta 4, sper ca te-am ajutat.