| FitMonkey a întrebat:

Salut

Mi-am instalat gta IV, imi porneste jocul si imi apare automat sa fac prima misiune, dar nu pot face fiindca se misca camera aiurea de parca as tot misca mouse-ul, iar masina accelereaza singur pot vira doar dreapta, stanga. ce o fi oare?

2 răspunsuri:
| Hirom a răspuns:

Cu camera umbla la sensibilitatea mousului iar la accelerarea masinii cauta in setari si trebuie sa debifezi o casuta...defapt la amandoua problemele trebuie sa cauti in setari.

| Wr3nch a răspuns:

E protectia anti-piratare utilizata de joc. Pune alt crack sau descarca-l de pe alt site. De prefarat o versiune unrar and play. Succes!