| Mitre_Raul_1985 a întrebat:

Am o intrebare despre GTA4.De fiecare data cand merg la o misiune sau cand ma plimb cu masina imaginea m-i se clatina in stanga si apoi in dreapta.

Daca merge dau FUNDA! Garantat

3 răspunsuri:
| AdreAdre a răspuns:

E de la placa video..stii,fiecare placa video are cate un BUG..de ex. la placa mea FX 5500, cand intru intr-un joc, peste 6 secunde se blocheaza, si trebuie sa ies si sa intru iar ca sa mearga bine..Cumpara-ti alta placa video, una care poate rula GTA 4 costa in jur de 60 lei.

| testoasa1 a răspuns:

Este un bug. Ia un patch si se rezolva!

| Mitre_Raul_1985 explică (pentru testoasa1):

Imi dai te rog tu unul?