| gmxromania78 a întrebat:

Salut, am CS 1. 6. non-steam si cand intru pe server-ul cs.ticpoc.ro imi apare o eroare care nu mi-a mai aparut vreodata, aceasta eroare imi apare doar mie si astazi a aparut :Connection accepted by 188. 241. 87. 161:27015
* Server: Parola Acceptata!
* Privileges set
BUILD 5408 SERVER (0 CRC)
Server # 12
Host_Error: Disconected
Azi a aparut dar la altii merge! Care e problema?

1 răspuns:
| HaHaHa123 a răspuns:

Poate a cazut host-ul serverului sau da eroare la el. Daca ai admin poate ai gresit parola.
Scrii un consola setinfo _pw parola ta numai daca ai admin.
Daca nu a mers inseamna ca a cazut host-ul serverului.Ori ai probleme cu cs-ul, Sau chiar cu internetul