| iliesbogdan a întrebat:

Am Cs 1.6 pe calculator.Azi am umblat ca prostu la optiuni in Cs si am schimbat sensibilitatea mouselui, si acum cand intru imi apare tot ecranul negru.Va rog ajutati-ma, nu mai stiu ce sa fac!

6 răspunsuri:
| perladunarii a răspuns:

Eu iti dau varianta pe care o stiu eu, nu zic ca e cea mai buna, dar e pana la urma o varianta!
Pui din nou windows-ul!

| ConducereaLumi a răspuns (pentru perladunarii):

Serios? windowsul din nou? laughing

Sterge Usercofig.cfg (cs 1.6/cstrike), detine setarile care le-ai facut de cand ai cs-ul, daca il stergi iti va reveni la default, iar daca nu iti merge da-mi un mesaj si iti dau eu un cs bun!big grin

| iliesbogdan explică:

Altceva mai logic nu stie nimeni?

| iliesbogdan explică:

Nu intelegi ca nu pot intra? Si am incercat si sa il reinstalez.

| ConducereaLumi a răspuns (pentru iliesbogdan):

Daca nu merge incearca alta versiune de cs sunt o multime :p

| KaRat3 a răspuns:

Pai prima varianta este sa dai sensibilitatea mouselui la loc sau sa il reinstalezi iar.