| anonim_4396 a întrebat:

Ajutor! Am luat Far Cry 3 si cand l-am pornit mergea in,, reluare,(adica se bloca).Am umblat pe la optiuni si am schimbat rezolutia din 1920 x 18. (nu mai stiu cum era) cu rezoulutia 1600 x 1240(cred).Si acum de fiecare data cand intru in joc se aprinde ecranul(negru),ma da afara,iar se face negru, iar ma da afara......Am incercat sa-l dezintalez dar degeaba tot asa face.HELP!

Răspuns Câştigător
| HεεЌεЯε a răspuns:

Ce placa video ai? Trebuie sa ai GTX sau o placa video 1200+.far cry e foarte performant si scrii asa pe google: I can run it..si vezi ca iti trebuie ca calculator ca sa il poti baga in pc-ul tau, ca poate asa e si cauza. daca tot face asa dal pe Safe Zone si stergel de acolo, va merge, ca folosesti numa windows pe Safe Zone.

| anonim_4396 explică (pentru HεεЌεЯε):

Am rezolvat.Dar iti dau funda.

1 răspuns: