| Ion_Popov_1999 a întrebat:

Salut am CS GO pe steam dar nu e Prime. Cand incerc sa dau trade imi da asta.
Ah, nuuuuuuu!

Ne cerem scuze, dar a intervenit o eroare:
Va rog spuneti-mi de la ce e asta sau e findca nu am CS GO cumparata?

2 răspunsuri:
| N0xEterniS a răspuns:

Trade pe Steam nu tine neaparat de jocuri ci mai degraba de cont. In situatia ta, se refera la faptul ca nu ai bagat probabil nici un ban in cont. Ca sa scapi de restrictii, trebuie sa bagi cel putin 5 dolari.
Tot din cauza unor useri care vor sa fure, sa faca spam, etc.

| szilard45 a răspuns:

CS GO este gratis acum probabil din cauza asta primești eroare