| Geo2005CG a întrebat:

Am o problema cu Steam-ul cand vreau sa fac trade cu un prieten imi zice:
Ah nuuu!
Ne cerem scuze, dar intervenit o eroare
As vrea sa stiu de ce imi zice asta, cine ma poate ajuta?

Răspuns Câştigător
| N0xEterniS a răspuns:

Da restart la steam. Ar fi mai bine sa folosesti direct aplicatia steam, nu chrome sau mozilla etc.

There was an error accepting this trade offer. Please try again later. (2)
There was an error accepting this trade offer. Please try again later. (11)
There was an error accepting this trade offer. Please try again later. (16)

Motiv - Serverul steam este aglomerat, nu a putut sa-ti proceseze click'ul.

There was an error accepting this trade offer. Please try again later. (24)

Motiv : Cookie invalid. Asta se rezolva daca esti pe aplicatia steam nu pe browser.

There was an error accepting this trade offer. Please try again later. (8)

Motiv: versiune outdated, secure cookie lipseste.

There was an error accepting this trade offer. Please try again later. (28)

Motiv: Item'ul a devenit indisponibil dupa ce ai deschis fereastra de trade.

De multe ori se rezolva de la sine, foloseste aplicatia steam nu chrome sau mozilla si da restart.